اخبار

رییس اداره تعاون و کار بندرلنگه: تعاونی های فراگیر روستایی در رفع بیکاری نقش مهمی دارند

رییس اداره تعاون، کار ورفاه اجتماعی بندرلنگه بر نقش تعاونی های فراگیر روستایی در رفع بیکاری ذر روستاها تاکید کرد وگفت: تعاونی های فراگیر روستایی می توانند زمینه ساز ایجاد اشتغال شوند و هر دهیاری باید متناسب با ظرفیت ها و پتانسیل های نسبی هر روستا، طرحی را تعریف و نسبت به تشکیل شرکت های تعاونی به منظور فراهم آوردن زمینه اشتغال جوانان اقدام کنند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان، "عباس رمضانی" در کمیته اشتغال این شهرستان افزود: تعاون ریشه در فرهنگ اسلامی دارد و این بخش در مقایسه با دو رکن اقتصادی دیگر یعنی بخش خصوصی و دولتی، دارای توانمندی ها و ظرفیت هایی است که در تحرک طرح های اقتصادی نقش ایفا می کند.

وی بیان داشت: تعاونیها فقط در فعالیتهای اقتصادی کاربرد ندارند بلکه با همکاری های متقابل که شکل می گیرد موجب ایجاد یگانگی و وحدت می شود.

در ادامه " فرهادی نیا" معاون فرماندار اظهار داشت: مهمترین دغدغه دولت تدبیر و امید، اشتغال می باشد که امید است در آینده بسیار نزدیک زمینه های سرمایه گذاری در این شهرستان فراهم گردد تا شاهد اشتغال  افراد فارغ التحصیل دانشگاهی این منطقه باشیم.

 

۲۲ مهر ۱۳۹۴ ۰۷:۰۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید