اخبار

مدیرکل تعاون و کار هرمزگان: تشکیل شورای هماهنگی مدیران دستگاههای زیرمجموعه وزارت تعاون و کار فرصتی برای ارائه خدمات بهینه است

مدیرکل تعاون و کار هرمزگان: تشکیل شورای هماهنگی مدیران دستگاههای زیرمجموعه وزارت تعاون و کار فرصتی برای ارائه خدمات بهینه است
مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان، تشکیل شورای هماهنگی مدیران دستگاههای زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را یک فرصت عنوان کرد که مدیران می توانند در کنار هم زمینه ای را برای ارائه خدمات بهینه، سریع و صحیح برای جامعه هدف فراهم کنند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان، "مهندس سلیمی" در ششمین نشست شورای هماهنگی مدیران دستگاههای زیرمجموعه وزارت تعاون، کار ورفاه اجتماعی در استان افزود: یکی از اهداف تشکیل این جلسات، ایجاد تعامل بین مدیران دستگاه های زیر مجموعه وزارت متبوع به منظور برنامه ریزی لازم جهت استفاده مناسب از تمام ظرفیت های دستگاه ها در راستای هم افزایی می باشد.

وی اضافه کرد: هر کدام از دستگاههای زیرمجموعه دارای ظرفیتهای مختلفی هستند  که باید با شناخت هرچه بهتر نسبت به فعالیتها و نوع خدمات ارائه شده توسط دستگاهها، از این ظرفیتها استفاده کرد و زمانی می توان از این ظرفیتها استفاده کرد که مدیران با یکدیگر  تعامل و همراهی وهمدلی داشته باشند.

رییس شورای هماهنگی مدیران دستگاههای زیرمجموعه وزارت تعاون، کار ورفاه اجتماعی، ضمن قرائت بخشنامه مقام عالی وزارت در خصوص دستورالعمل شورای هماهنگی، اهمیت دادن به جلسات شورای هماهنگی و حضور تمامی اعضا در این جلسات و همچنین بهره گیری بهینه از امکانات وظرفیت های موجود که سبب تقویت تعاملات بین بخشی می شود را خواستار شد.

مهندس سلیمی در ادامه از اعضای شورا خواستار نقطه نظرات اصلاحی در خصوص دستورالعمل شورای هماهنگی که توسط وزارتخانه در حال بازنگری است، شد.

در پایان این نشست پس از اخذ نظرات وپیشنهادات اعضا درخصوص بازنگری دستورالعمل شورا، مصوباتی از جمله اتصال امور شعب بانک توسعه تعاون جهت سهولت در ارسال مکاتبات به شبکه دولت الکترونیک، استفاده از ظرفیت های صندوق بیمه عشایر و روستایی در خصوص پیگیری مراحل تشکیل تعاونی های توسعه و عمران و راه اندازی درمانگاه در منطقه ویژه اقتصادی شهید رجایی پس از اخذ مجوزهای قانونی اتخاذ شد.

 

 

۲۲ مهر ۱۳۹۴ ۰۷:۳۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید