اخبار

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و بین الملل استانداری هرمزگان: نقاط ضعف و قوت تعاونی ها باید آسیب شناسی و شناسایی شود

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و بین الملل استانداری هرمزگان: نقاط ضعف و قوت تعاونی ها باید آسیب شناسی و شناسایی شود
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و بین الملل استانداری هرمزگان بر آسیب شناسی و شناسایی نقاط ضعف و قوت تعاونی های استان تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان، " عباس شیرخانلو" در شمین جلسه کارگروه تخصصی اشتغال استان افزود: رویکرد دولت تدبیر و امید، گسترش و توسعه تعاونی ها است و با توجه به اینکه در گذشته عملکرد خوبی در حوزه تعاونی ها نداشته ایم باید با آسیب شناسی و تقویت نقاط قوت تعاونی های موفق، نگاه گذشته را تغییر داد و در جهت بهبود وضعیت تعاونی ها گام برداشت.

وی با بیان اینکه استان دارای ظرفیتها و پتانسیل های خوبی بویژه در زمینه سواحل دارد که در توسعه حوزه گردشگری مناسب است افزود: توسعه این حوزه با سرمایه گذاری بخش خصوصی می تواند درآمدزا و اشتغالزا باشد.

رییس کارگروه تخصصی اشتغال استان در ادامه خواستار جذب اعتبارات صندوق توسعه ملی که یکی از مزیت های بسیار خوب برای رشد اقتصادی استان است، شد.

وی با اشاره به اعتبارات بند ج تبصره 16 قانون بودجه سال 94 ، اظهار امیدواری کرد تا پایان مهرماه شاهد عملکرد بالایی در خصوص جذب این اعتبارات باشیم.

شیرخانلو، با اشاره به اقدامات خوب صورت گرفته در مرکز رشد دانشگاه هرمزگان، از دستگاههای اجرایی خواست از خدمات مشاوره ای این مرکز در توجیه طرحهای فنی و اقتصادی استفاده نمایند و ددر قالب تفاهم نامه همکاری با این مرکز می توان جدی تر این امور را پیگیری کرد.

 

۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۷:۴۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید