اخبار

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی حاجی‌آباد خبر داد/ رشد 40 درصدی اشتغال مجدد مقرری‌بگیران در حاجی‌آباد

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی حاجی‌آباد از رشد 40 درصدی اشتغال مجدد مقرری‌بگیران در این شهرستان طی شش ماهه سال‌جاری نسبت به مدت مشابه خبر داد.
"قاسمی‌افشار"افزود: در شش ماهه نخست سال‌جاری پرداخت مقرری بیمه بیکاری تعداد 99 نفر از افراد شاغل که در کارگاه‌های شهرستان حاجی‌آباد به دلیل مختلف بیکار شده بودند با پیگیری‌های صورت گرفته برقرار شد.

وی بیان داشت: راه‌اندازی مجدد کارگاه‌های تعطیل شده و اشتغال مجدد تعداد 42 نفر از مقرری‌بگیران نیز از اقدامات دیگر این اداره است که در مقایسه با شش ماهه اول سال گذشته رشد 40 درصدی داشته است.

قاسمی‌افشار در ادامه با بیان اینکه تعداد 41 نفر از این تعداد مقرری‌بگیر به مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهرستان معرفی شدند، افزود: این افراد با فراگیری مهارت‌های لازم به صورت رایگان، مشغول به کار خواهند شد.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان حاجی‌آباد در ادامه خاطر نشان ساخت: تعداد 58 نفر مقرری‌بگیر بیمه بیکاری با کسب مهارت‌های مختلف در شهرستان وجود دارد.

وی در پایان تصریح کرد: در صورتی که کارفرمایان، مقرری بگیرانی که حداقل شش ماه از مدت استحقاق آنها باقی مانده است را به کارگیری کنند تا 90 درصد حقوق و حق بیمه کامل توسط دولت پرداخت خواهد شد.

 

۱۲ مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۱۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید