اخبار

اشتغالزایی مهترین دغدغه دولت تدبیر و امید است

رییس کمیته اشتغال و سرمایه گذاری و فرماندار پارسیان، ایجاد اشتغال را از اولویت های دولت تدبیر و امید ذکرکرد و گفت: بنای دولت یازدهم بر این است که برمبنای برنامه ریزی و مطالعات صحیح، زیرساخت هایی را برای ایجاد اشتغال فراهم سازد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان، "رادمهر" افزود: ورود سرمایه گذاران بخش خصوصی یکی از راههای توسعه است که باید زیرساخت های لازم برای سرمایه گذاری در این شهرستان فراهم شود.

وی افزود: باتوجه به موقعیت جغرافیایی شهرستان و نزدیکی به سواحل خلیج فارس، زمینه های سرمایه گذاری در شهرستان مهیا می باشد و دستگاه های اجرایی و بانک های عامل باید فرصت را غنیمت شمارند و از سرمایه گذاران در بخش های مختلف اقتصادی از جمله صنعت، کشاورزی و خدمات حمایت نمایند تا زمینه اشتغال جوانان جویای کار فراهم گردد.

"دهدار" سرپرست اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی و دبیر کمیته اشتغال شهرستان اظهار داشت: اشتغال یک مقوله فرابخشی است، لذا جهت ایجاد اشتغال پایدار در شهرستان باید تمامی دستگاههای اجرایی و  نهادهای ذیربط با هم همکاری داشته باشند تا از طریق هدایت منابع و مدیریت صحیح سرمایه بتوان زمینه را برای ایجاد رشد و توسعه شهرستان و اشتغال پایدار مهیا ساخت.

سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص اعتبارات بند ج تبصره 16 قانون بودجه سال 94 بر جذب این اعتبارات تا پایان آذر ماه تأکید وخواستار همکاری بانک ها و دستگاههای اجرایی متولی در جهت پرداخت به موقع تسهیلات به متقاضیان شد.

۱۲ مهر ۱۳۹۴ ۰۹:۱۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید