اخبار

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی

برای حل مشکلات جامعه کارگری تمام تلاشم را انجام می دهم

برای حل مشکلات جامعه کارگری تمام تلاشم را انجام می دهم
احمد مرادی نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی در جلسه تخصصی بررسی مشکلات کارگران شهرداری بیان داشت:
هیچ کسی خارج از استان مشکلات ما را نمی تواند رفع کند، تا زمانی که بین خودمان تصمیمی برای حل مشکل به صورت واحد گرفته نشود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ، احمد مرادی نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی در جلسه تخصصی بررسی مشکلات کارگران شهرداری که در محل اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار گردید با تقدیر از دغدغه مندی مجموعه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و حساسیت نسبت به موضوعات کارگری در شرایط اقتصادی کنونی گفت:
هیچ کسی خارج از استان مشکلات ما را نمی تواند رفع کند، تا زمانی که بین خودمان تصمیمی برای حل مشکل به صورت واحد گرفته نشود.
وی افزود: همه باید با هم نسبت به حل مشکلات کارگران شهرداری همکاری داشته باشیم و اگر دستگاهی در این زمینه نیاز به پیگیری در مرکز را داشته باشد، بنده حاضر به همراهی و پیگیری هستم.
ایشان خطاب به اعضای شورای شهر و شهردار بندرعباس افزودن: اگر به توان بدهی طولانی مدت شهرداری به سازمان تامین اجتماعی استان را از طریق بازپرداخت متعهدانه یا فروش برخی از اراضی در اختیار شهرداری صورت بپذیرد، خدمت بزرگی به جامعه کارگری این شهر صورت پذیرفته است.

مجتبی معین وزیری، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان نیز با تقدیر از حضور همه میهمانان جلسه بیان نمود: در زمینه رسیدگی به حق و حقوق کارگری با هیچ دستگاهی تعارف نداریم و مجموعه اداره کار حامی این قشر مظلوم جامعه است.
وی افزود: نشست بررسی مشکلات شهرداری به منظور جلوگیری از آسیب دیدن مجموعه کارگری این تشکیلات و مانع شدن از خسارت طولانی در زمینه درمان و حقوقی تشکیل شده تا با اقدامی اثر بخش و سنجیده مانع از ورود خسارت به شهروندان بندرعباس شود.
وی با بیان اینکه، این اداره کل آماده است در راستای رفع مشکلات مردم از تمام توان خود استفاده کند افزود: پیشگیری از بروز بحران های کارگری ، تمرکز بر حل این مشکلات با کم هزینه ترین شکل ممکنه، اجرای قوانین ، تعامل سازنده و پیگیری تا تحقق وعده های دستگاه های مختلف برای رفاه قشر کارگری از جمله ماموریت های قطعی این مجموعه می باشد.
۱۶ خرداد ۱۴۰۱ ۰۸:۰۷
روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی هرمزگان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید