اخبار

نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی:

تجمیع اطلاعات راهبردی، هماهنگی بین دستگاهی در اجرا ، مهارت آموزی و کارآفرینی اصلی ترین محور های رفع معضل بیکاری است

تجمیع اطلاعات راهبردی، هماهنگی بین دستگاهی در اجرا ، مهارت آموزی و کارآفرینی اصلی ترین محور های رفع  معضل بیکاری است
جلسه شورای هماهنگی دستگاه های تابعه وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان هرمزگان که با حضور دکتر منصور آرامی ، نماینده مردم استان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی در محل اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان هرمزگان، جلسه شورای هماهنگی دستگاه های تابعه وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان هرمزگان که با حضور دکتر منصور آرامی ، نماینده مردم استان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی در محل اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی  برگزار گردید.
در این نشست منصور آرامی ضمن تقدیر از برگزاری این نشست، از زحمات دکتر معین وزیری در مدت تصدی این سمت تقدیر نموده و بیان داشت: تجمیع اطلاعات بین دستگاه های تابعه وزارت تعاون در استان می تواند در کنار مسئله محوری جلسات هماهنگی ، سرعت رفع مشکلات مردم در زمینه اشتغال آفرینی را افزایش دهد.
وی افزود: بخش عمده ای از گره گشایی مشکلات مردم توسط دستگاه های اداری درون استان محقق می شود و در صورت نیاز به پیگیری می توان با ارتباط های ملی این فرایند را تکمیل نمود.
آرامی با بیان اینکه تلاش در زمینه مهارت آموزی و توجه به موضوعات کارآفرینی می تواند ، گره های کور اشتغال را رفع نماید بیان نمود: توجه به ظرفیت های آموزشی مورد نیاز صنایع استان و پشتیبانی از صاحبان ایده های نو و توجه ویژه به حل مسائل کارآفرینان می تواند سبب تحول اساسی در استان گردد.
۲۸ خرداد ۱۴۰۱ ۰۷:۵۸
روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی هرمزگان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید