اخبار

فرماندار خمیر در مراسم بزرگداشت روز کارگر؛

کارگران نیروی محرکه چرخ تولید و اقتصاد کشور هستند

کارگران نیروی محرکه چرخ تولید و اقتصاد کشور هستند
فرماندار خمیر گفت: کارگران نیروی محرکه چرخ تولید و اقتصاد کشور هستند و نقش آنان در چرخه تولید و اقتصاد کشور مهم و حیاتی است.
به گزارش روابط عمومی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی بندرخمیر؛ میرهاشم خواستار در مراسم بزرگداشت روز کارگر، ضمن تبریک این روز و قدردانی از جامعه کارگری شهرستان اظهار داشت:هفته کار و کارگر فرصت مناسبی است برای تکریم از خدمات و تلاش های این قشر از جامعه ، که با روحیه خستگی ناپذیر در سازندگی و پیشرفت کشور نقش دارند.
مهندس خواستار ادامه داد: کارگران زیادی در بخش های مختلف شهرستان فعالیت می کنند که بدون شک بخش عظیمی از پیشرفت‌های حاصل شده در شهرستان با تلاش و همت این عزیزان شکل گرفته است.
وی در ادامه با بیان اینکه کارفرمایی موفق خواهد بود که بتواند از ظرفیت نیروهای کارگری به خوبی بهره ببرد، افزود: یک کارفرما ضمن پرداخت به موقع حق و حقوق و مطالبات کارگران ، بایستی با وحدت و همدلی ، آنان را در جهت تقویت مجموعه خود همراه کند.
خواستار همچنین با اشاره به مسائل و مشکلات حوزه های کارگری در شهرستان عنوان کرد: یکی از مهم ترین کمیسیون ها در شهرستان، کمیسیون کارگری است که به صورت منظم در شهرستان برگزار می شود و هدف مهم آن رصد کردن مسائل و مشکلات جامعه کارگری و پرداخت به موقع مطالبات و حق و حقوق کارگران است.
فرماندار در پایان ابراز امیدواری کرد در سالی که از سوی رهبر معظم انقلاب به نام سال «تولید؛ دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین» نام‌گذاری شده است با همت و تلاش کارگران شاهد افزایش بیش از پیش تولید و رونق اقتصادی در کشور و به تبع آن شهرستان باشیم.
قابل ذکر است در مراسم بزرگداشت روز کارگر ، از ۱۱۸ نفر از تلاشگران جامعه کارگری شهرستان تجلیل شد.
۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۸:۵۸
روابط عمومی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان بندرخمیر |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید