اخبار

دیدار رئیس اداره شهرستان و منتخبین جامعه کارگری با امام جمعه حاجی آباد

دیدار رئیس اداره شهرستان و منتخبین جامعه کارگری با امام جمعه حاجی آباد
به مناسبت هفته کارگر، رئیس اداره تعاون،کار و‌رفاه اجتماعی و منتخبین جامعه کارگری با امام جمعه شهرستان حاجی آباد دیدار کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان حاجی اباد: دوشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ در اولین روز از هفته کار و کارگر به منظور پاسداشت از جامعه کارگری ،سعید نیکوئی رییس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان حاجی آباد به همراه منتخبین تشکلهای کارگری و کارفرمایی با حجت السلام والمسلمین  شریفی امام جمعه این شهرستان دیدار کردند.
 
✔️ در این دیدار حجت السلام والمسلمین شریفی ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان هفته کار و کارگر را به جامعه کارگری تبریک و از زحمات آنها در جهت پیشبرد اهداف اقتصادی و اجتماعی جامعه قدر دانی کرد، وی کارگران را به عنوان مدافعین عرصه اقتصادی عنوان و بر تلاش همه دستگاه های اجرایی در جهت رفع مشکلات این قشر عزیز تاکید کرد.
در ادامه حجت‌الاسلام والمسلمین شریفی ضمن پاسداشت از مقام کارگر به ارایه گزارش از عملکرد اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی در شهرستان حاجی آباد پرداخت. شریفی همچنین با اشاره به اهمیت حمایت از تولید و تقدیر از فعالان عرصه کار و تلاش افزود: اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان حاجی آباد نسبت به رفع موانع تولید برای جامعه کارگری اهتمام ویژه ای دارد و برای دستیابی به اهداف مورد نظر در این بخش از هیچ تلاشی دریغ نمیکند.
۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۶:۰۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید