اخبار

مشکلات تعاونی های مسکن مهر هرمزگان بررسی شد

مشکلات تعاونی های مسکن مهر هرمزگان بررسی شد
مشکلات تعاونی های مسکن مهر طی نشستی با حضور معاون تعاون اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان و مدیران این تعاونی ها بررسی شد..
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان، در این نشست که در محل اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان برگزار شد، مدیران تعاونی ها ضمن ارایه گزارشی از فعالیتهای انجام شده به بیان مشکلات خود پرداختند.

تاخیر در پرداخت تسهیلات، کمبود برخی مصالح ساختمانی، عدم پرداخت سهم آورده توسط افراد، کمبود نیروی کارگری ماهر و کمبود نقدینگی از عمده مشکلات مطرح شده در خصوص تعاونی های مسکن مهر بود.

معاون تعاون اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان در این جلسه با بیان اینکه تاکنون فعالیت های خوبی توسط شرکتهای تعاونی مسکن مهر انجام شده اما بعضی از پروژ ه ها با توجه به مشکلات موجود از سرعت لازم برخوردار نیستند اظهار امیدواری کرد: با برگزاری این نشستها و رفع مشکلات، روند ساخت این واحدها تسریع پذیرد.

"موسی نجفی" افزود: تامین به موقع هزینه ها از سوی اعضای تعاونیها  ضرورت دارد واز مدیران تعاونی ها انتظار می رود تا با اطلاع رسانی جامع، زمینه پرداخت هرچه سریعتر هزینه های مربوطه را توسط اعضای خود فراهم کنند.

وی با بیان اینکه درحال حاضر بیش از 157 تعاونی مسکن مهر فعال با 39 هزار نفر عضو در استان فعالیت دارند، گفت: بیش از  25 هزار و800 واحد مسکونی توسط تعاونی های مسکن این استان در دست ساخت است.

نجفی اضافه کرد: از کل واحدهای در دست ساخت، شش هزار و 430واحد مسکونی تاکنون به صاحبان آنها تحویل داده شده است
۲۹ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید