اخبار

استاندار هرمزگان:45 پروژه مهرماندگار زیرساخت و ظرفیت اشتغال استان را متحول می کند

استاندار هرمزگان:45 پروژه مهرماندگار زیرساخت و ظرفیت اشتغال استان را متحول می کند
استاندار هرمزگان گفت: با بهره برداری از 45پروژه مهرماندگار زیرساخت های استان در حوزه های مختلف راه و ترابری، انرژی، حمل و نقل و دیگر بخش ها متحول شده و ظرفیت های درخشانی را در زمینه اشتغال فراهم می کند
Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان، افزود: دستیار ویژه رییس جمهور نیز در سفر اخیر خود به استان،نقش آفرینی و تاثیر ملی و بین المللی پروژه های مهر ماندگار هرمزگان را مهمترین ویژگی و وجه تمایز آن با پروژه های مهر ماندگار دیگر استان ها دانسته است.

نماینده عالی دولت در استان تصریح کرد: طرح های تعریف شده در بخش راه و ترابری و یا طرح های توسعه بندری با توجه به جایگاه هرمزگان ،می تواند علاوه بر ارتقای بسیاری از شاخص های ملی، زمینه اشتغال جوانان جویای کار را بوجود آورد.

عزیزی اضافه کرد: پروژه های بخش انرژی هرمزگان نیز از طرح های کلان و راهبردی این حوزه به شمار می رود که نه تنها برای مردم این استان بلکه در ابعاد ملی تاثیر خود را نشان می دهد.

وی تاکید کرد:بهره برداری از بزرگترین پالایشگاه میعانات گازی خاورمیانه و یا بزرگترین طرح فرمالین منطقه به نام پتروصنعت گامرون افق های درخشانی را پیش روی این استان قرار داده است.

عزیزی یادآور شد: تعدادی از طرح های تعریف شده در مهر ماندگار تا دهه فجر و یا پایان امسال به بهره برداری می رسند و همه مردم می توانند از مزایای آنها بهره مند شوند.

استاندار هرمزگان همچنین خاطرنشان کرد:45 پروژه مهرماندگار هرمزگان به گونه ای تعریف شده اند که می توان ادعا کرد:دارای بیشترین دامنه خدمت رسانی بوده و منافع آنها شامل مردم سراسر استان می گردد.

۲۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۱۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید