اخبار

دبیر کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری هرمزگان:مشاغل ثبت شده در سامانه رصد راستی آزمایی می شود

دبیر کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری هرمزگان:مشاغل ثبت شده در سامانه رصد راستی آزمایی می شود
دبیر کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری هرمزگان گفت: یک تیم بازرسی از هفته آینده مشاغل ثبت شده در سامانه رصد را راستی آزمایی می کند
Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA MicrosoftInternetExplorer4

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان، " احمد راستی" افزود: این تیم متشکل از بازرسان اداره کل کار، تعاون ورفاه اجتماعی، شورای عالی اشتغال و استانداری است .

وی، با اشاره به تعهد ایجاد 50 هزار فرصت شغل سالجاری در استان گفت: تاکنون 24 هزار و 329 شغل معادل 49 درصد سهیمه اشتغال در سامانه رصد ثبت شده است.

مشاور وزیر و مدیرکل تعاون، کار ورفاه  اجتماعی هرمزگان،  با اشاره به کسب رتبه دوم استان در  پرداخت تسهیلات به متقاضیان خود اشتغالی، مشاغل خانگی و بنگاههای اقتصادی کوچک و زودبازده در کشور بیان داشت:  سهم هرمزگان از اعتبارات اختصاص یافته30 میلیارد تومان بود که به علت عملکرد مطلوب، این اعتبارات امسال به 55 میلیارد تومان افزایش یافته است .

به گفته ی راستی، هزار و 564 پرونده ایجاد مشاغل خانگی در هرمزگان تشکیل و برای دریافت تسهیلات به بانکهای عامل معرفی شده و سهم باقیمانده تسهیلات خود‌اشتغالی واشتغال خانگی هرمزگان  نیز به زودی با همکاری بین دستگاههای اجرایی و بانکها مشخص می شود.

۹ مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۲۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید