اخبار

استاندار هرمزگان:مدیران تمام تلاش خود را برای ایجاد اشتغال به کار گیرند

استاندار هرمزگان:مدیران تمام تلاش خود را برای ایجاد اشتغال به کار گیرند
استاندار هرمزگان با اشاره به نقش مهم و تاثیرگذار اشتغال در تمام حوزه‌ها گفت: تمام مدیران مربوطه باید نهایت تلاش خود را برای ایجاد اشتغال به کار گیرند.
Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA MicrosoftInternetExplorer4


 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان، " ابراهیم عزیزی" در نشست کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری استان افزود: طبق اعلام اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، 100 میلیارد تومان از سهم تسهیلات بنگاه‌های زودبازده استان مربوط به سال 90 باقی مانده است که باید نسبت به تعیین تکلیف آن اقدام شود.

این مقام مسوول،  با بیان اینکه کل سهم استان در این بخش برابر با 300 میلیارد تومان بوده است، اضافه کرد: همچنین در بخش اشتغال خانگی نیز سهم تسهیلاتی استان برابر با 50 میلیارد تومان است که در این بخش دستگاهها باید برای تحقق اهداف تلاش بیشتری کنند.

وی، خواستار تحقق هر چه سریع ترتعهدهای بخش اشتغال هرمزگان در زمینه های تسهیلات بنگاه های زودبازده، مشاغل خانگی و سهمیه 50 هزارنفری ایجاد شغل درسال جاری شد و اظهار داشت: چنانچه بانک ها مشکلی در پرداخت تسهیلات اشتغال دارند، اعلام کنند.

عزیزی همچنین خواستار رفع مسائل جزئی در بین بانک‌ها و دستگاه‌های مربوطه شد  و تصریح کرد: نباید اینگونه به مبحث اشتغال نگاه شود که ایجاد اشتغال تنها به حوزه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مرتبط می‌شود بلکه تمام دستگاهها باید در این زمینه همکاری داشته باشند.

وی، با بیان اینکه مدیر باید به دنبال قوانینی باشد که در کار مردم تسهیل ایجاد کند یادآور شد: کسی حق ندارد که مدیران را به خاطر کاری که برای مردم انجام می‌دهند، مواخذه کند و مدیران باید تا آخرین لحظه از دوران مدیریتی خود پیگیر امور خدمت‌رسانی به مردم باشند.

رییس کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان، در ادامه سخنان خود از مدیر‌عامل شرکت‌های مخابرات، آب و فاضلاب روستایی و آب و فاضلاب شهری هرمزگان و همچنین مدیرکل راه آهن هرمزگان به دلیل تحقق سهم تعهد شده اشتغال توسط آنها تقدیر کرد.

 

۵ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید