اخبار

حماسه های هشت سال دفاع مقدس توان جمهوری اسلامی را آشکار کرد

حماسه های هشت سال دفاع مقدس توان جمهوری اسلامی را آشکار کرد
مشاور وزیر و مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان با اشاره به گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت:حماسه های بی نظیری که هشت سال در جبهه های غرب و جنوب با پشتیبانی مردم رخ داد توان جمهوری اسلامی را در همه زمینه ها آشکار کرد.
Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA MicrosoftInternetExplorer4به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان، " احمد راستی" افزود: ملت ولایت مدار و بزرگ ایران اسلامی در این جنگ نابرابر و تحمیلی ثابت کرد که می توان با توکل برخدا ایستادگی کرد و بر استکبار جهانی پیروز شد.

وی از جنگ بعنوان یک دانشگاه انسان سازی یاد و اضافه کرد: جنگ موهبتی بود که ارزش و اهمیت ما را در دفاع از آرمانهای انقلاب و میهن عزیز خود نشان داد ودر شرایطی که دشمن فکر می کرد کشور فاقد ارتش و نیروی مسلح منظمی است برنامه ریزی کرده بود که در کوتاه ترین مدت زمان کشور را تجزیه و عقده های خود را بر سر نظام خالی کنند اما به قدرت رهبری بی نظیر امام بعنوان امام و رهبر و فرمانده و فرهنگ ناب اسلامی متاثر از انقلاب اسلامی و فرهنگ عاشورایی معادلات آنان را بر هم زد.   

راستی اظهار داشت: امروز جمهوری اسلامی با تجربه 8 سال جنگ و 30 سال تحریم نقطه اتکای ملتهای آزادیخواه است و این جنگ  هشت ساله کشور ما را در مقابل دشمنان بیمه کرده و امروز دشمنان قسم خورده این نظام جرات حمله به این سرزمین را ندارند.

این جانباز هشت سال دفاع مقدس در ادامه بیان داشت: جنگ ما جنگ استعمارگران و زورمداران علیه یک ملت بود اما با این حال دشمنان اسلام شکست خوردند و جمهوری اسلامی به اکثر ارمانهای خود دست پیدا کرده و مهم ترین تسلیحات نظامی در داخل ساخته می شود وکشور به برکت این نظام و مردم در قله افتخار و دشمن در ذلت و خواری است.

به گفته ی راستی، جنگ ما جنگ بین معنویت و شیاطین بود و باور آن برای هر کسی سخت است که والدینی تک فرزندش را به میدانهای جنگ نابرابر بفرستد و ما موظفیم که از خانواده های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان بعنوان یادگران جنگ تجلیل کنیم و خاطرات تک تک آنان برگ زرینی است که برای آیندگان خواهند ماند.

 

۳ مهر ۱۳۹۱ ۱۴:۲۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید