اخبار

یک هزار و 701 شغل جدید در شهرستان رودان ایجاد شد

دبیر کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری رودان گفت:یک هزار و 701 فرصت شغلی جدید از اول سالجاری تاکنون دراین شهرستان ایجاد شده است.
Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA MicrosoftInternetExplorer4

اسماعیل ناصح افزود: سهم شهرستان رودان امسال ایجاد پنج هزار فرصت شغلی جدید است.
وی با اشاره به ظرفیت و توانمندی شهرستان در بخش های مختلف ابراز امیدواری کرد: با توجه به ظرفیت شهرستان در بخش کشاورزی،تعاونی های فعال، مشاغل خانگی، جذب و تامین اعتبار لازم؛ کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری رودان به تعهدات خود در ایجاد اشتغال در سال 91 بطور کامل و صد در صد عمل نماید.
دبیر کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری رودان رفع معضل بیکاری ،ایجاد اشتغال،افزایش تولید و توسعه پایدار را نیازمند برنامه ریزی، توجه ویژه دولت،تخصیص اعتبار،تلاش و همت مردم و مسئولان دانست.
ناصح با بیان اینکه نرخ بیکاری در شهرستان رودان ازشاخص استانی بالاتر است و نرخ دو رقمی را تجربه می کند، از تلاش بی وقفه مسئولان در راستای ایجاد اشتغال و رفع معضل بیکاری در شهرستان رودان در سال تولید ملی،حمایت از کار و سرمایه ایرانی خبر داد.
وی با اشاره به برگزاری بیست و چهارمین نشست کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان رودان، شناسایی و معرفی طرح های قابل توجیه بمنظور بهره مندی از تسهیلات بنگاه های زودبازده و حمایت از سرمایه گذاران بخش اشتغال اعم از بومی وغیر بومی را رویکردهای مهم این کارگروه در ایجاد اشتغال برشمرد.
ناصح افزود: پیگیری دستگاه ها برای جذب اعتبارات سهم شهرستان در ایجاد اشتغال وبهره مندی از ظرفیت کارشناسان بمنظور شناسایی فرصت های سرمایه گذاری،ارائه مشاوره و هدایت متقاضیان سرمایه گذاری و اشتغال در زمینه کارآفرینی و اشتغال در منطقه دیگر رویکرد این کارگروه برای ایجاد شغل در شهرستان رودان است.
کارگروه سرمایه گذاری و اشتغال شهرستان رودان در سال گذشته موظف به ایجاد چهار هزار فرصت شغلی جدید بود که در سایه همت مردم و مسئولان بیش از چهارهزار فرصت شغلی دراین شهرستان ایجاد شد.

۱ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۱۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید