اخبار

نفرات برتر مسابقات قرآن ویژه کارگران و تعاونگران هرمزگان معرفی شدند

نفرات برتر مسابقات قرآن ویژه کارگران و تعاونگران هرمزگان معرفی شدند
نفرات برتر هشتمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه کارگران، تعاونگران و بازنشستگان هرمزگان معرفی شدند.
Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA MicrosoftInternetExplorer4

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان، مسوول امور فرهنگی این اداره کل گفت: این دوره از مسابقات در سه رشته قرائت، حفظ و مفاهیم در دو گروه خواهران و برادران از مقطع دبیرستان به بالا برگزار و برگزیدگان به مرحله نهایی که دیماه امسال در تهران برگزار خواهد شد، معرفی می شوند.

"سالاری" افزود: در رشته قرائت برادران "محمد کارگر" از شرکت آب و فاضلاب، "ابوذر ساجدی نیا" از موسسه مکین (اسکله شهید رجایی) و محمد روان غازیانی شرکت آلومینیوم المهدی به ترتیب رتبه های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

وی اضافه کرد : در رشته قرائت گروه خواهران نیز  " فاطمه مسعودی" (بهزیستی حاجی آباد) مقام اول، "خدیجه موسوی" (شرکت کشتیرانی) مقام دوم و کلثوم هاشمی پور( شرکت توزیع برق) مقام سوم را کسب کردند.

به گفته ی سالاری، در رشته حفظ 5 جز نیز "علی زرهی" بعنوان نفر اول شناخته شد.

مسوول امور فرهنگی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در ادامه بیان داشت: " عباس کمالی"( شرکت توزیع برق)، "ذبیح الله جمالی" (شرکت خلیج پژم) و "عبدالوهاب ارجمند" (شرکت آب وفاضلاب شهری) به ترتیب بعنوان نفرات اول تا سوم رشته مفاهیم برادران انتخاب شدند.

وی اظهار داشت: در رشته مفاهیم خواهران نیز "زهرا مسعود پور( منطقه 6 عملیات انتقال گاز)، "بتول سالاری"( بهزیستی میناب) و "زهره پاکدل"( شرکت آلومینیوم المهدی) رتبه های اول تا سوم را بدست آوردند.

لازم به ذکر است که محمد کارگر، ابوذر ساجدی نیا، محمد روان غازیانی، فاطمه مسعودی و خدیجه موسوی در رشته قرائت و علی زرهی در رشته حفظ و همچنین عباس کمالی و زهرا مسعودپرور نیز در رشته مفاهیم توانستند در این دوره از رقابتها به مسابقات کشوری راه یابند.

مسوول امور فرهنگی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان، ارج نهادن به ارزش های اعتقادی، ایجاد رقابت سالم، جلب مشارکت کارفرمایان، ارتقای سطح علمی و فرهنگی کارگران و ارائه جامعه آماری نمونه قرآنی، شناسایی آسیب های فرهنگی، نیازهای آموزشی قرآنی،تحقق کار شایسته با درنظر گرفتن اصول قرآنی در عرصه کار و تولید را از جمله اهداف برگزاری هشتمین دوره مسابقات حفظ ، قرائت و مفاهیم قران کریم ویژه کارگران عنوان کرد.

۱ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید