اخبار

در مرحله مقدماتی 510 کارگر و گروه کار نمونه در هرمزگان ثبت نام کردند

در مرحله مقدماتی  510  کارگر و گروه کار نمونه در هرمزگان ثبت نام کردند
مشاور وزیر ومدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان با اشاره به روزهای پایانی ثبت نام مرحله مقدماتی کارگران و گروه کار نمونه گفت: از زمان اعلام فراخوان تاکنون 510 نفر ثبت نام کردند.
 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان، "احمد راستی" افزود: بر اساس نظام نامه جشنواره امتنان، تمام کارفرمایان واحدهای تولیدی، صنعتی، خدماتی و کشاورزی استان می توانند نسبت به ثبت نام کارگران نمونه داخل کارگاه و گروه کار نمونه خود اقدام کنند.

وی، آخرین فرصت ثبت نام  را پایان شهریورماه اعلام و اضافه کرد: با توجه به نامگذاری سال جاری به نام حمایت از کار و سرمایه ایرانی، وظیفه ما در انتخاب کارگران نمونه سنگین تر از پیش شده است که در این زمینه مشارکت نمایندگان جامعه کارگری در امر ثبت نام و تکمیل فرم ها می‌تواند بسیار راهگشا باشد.

این مقام با بیان اینکه تمام کارگران نمونه در سه مرحله مقدماتی، استانی و ملی براساس شاخصهای ارزیابی انتخاب خواهند شد، اظهار داشت: مرحله مقدماتی در داخل کارگاهها و مراحل استانی و ملی نیزاز سوی اداره کل تعاون، کار و امور اجتماعی استان و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی انجام می شود.

وی در خصوص انتخاب ومعرفی گروههای کار نمونه برای ورود به مرحله کشوری هم گفت: در این خصوص نیز کارفرمایان واحدها می توانند افرادی را که به صورت مشارکتی و گروهی یا از طریق ابتکار، اختراع و خلاقیت افزایش بهره وری، سودآوری و ارزآوری را منجر شده اند معرفی کنند.

مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان یادآور شد: با مشارکت اثربخش کارفرمایان منطقه در خصوص معرفی نمونه های کارگری، بیش از4  سال متوالی است که کارگر نمونه کشور از استان انتخاب و در سطح ملی مورد تقدیر رئیس جمهور قرار می گیرند.

 

 

 

 

۱ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید