اخبار

میز ارتباطات مردمی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در بندرعباس میزبان مردم خونگرم جنوب است

میز ارتباطات مردمی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در بندرعباس میزبان مردم خونگرم جنوب است
با حضور حسینی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی و نماینده تام الاختیار وزیر، مدیران کل و کارشناسان معاونت های تعاون و توسعه کارآفرینی و اشتغال؛ میز ارتباطات مردمی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در بندرعباس میزبان مردم خونگرم جنوب است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفته اجتماعی هرمزگان؛ دکتر ابراهیمی مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان هرمزگان گفت: به مناسبت حضور پرخیر و برکت حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور محترم به استان هرمزگان، میز ارتباطات مردمی با حضور نماینده تام الاختیار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیران کل و کارشناسان معاونت های تعاون و توسعه کار آفرینی و اشتغال در اداره تعاون شهرستان بندرعباس استقرار یافته‌ است.
 
وی افزود: سیدمحمدرضا حسینی معاون توسعه مدیریت و منابع و نماینده تام‌الاختیار مقام عالی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی، حبیب الله جلیلی مدیرکل امور استانهای وزارت، مدیران کل ستادی حوزه تعاون و توسعه کارآفرینی و اشتغال به همراه برخی از مدیران کل دستگاه های زیرمجموعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در روز چهارشنبه ۲۲ و فردا پنج شنبه ۲۳ دیماه از ساعت ۸ الی ۱۸ به درخواست های مردمی رسیدگی خواهند کرد.
 
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان هرمزگان بیان کرد: همه اقشار جامعه کار و تلاش در صورت داشتن درخواست یا تقاضا می توانند با حضور در اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان بندرعباس پیگیری های لازم را انجام دهند.

 

وی در پایان مطالبه گری مردم از مسئولین را فرصت مناسبی برای رشد و بالندگی استان عنوان کرد و افزود: قطعا مطالبه گری مردم و پاسخگو بودن مسئولان زمینه مشارکت مردم در تصمیم گیری های مهم فراهم میکند و هر جا حضور مردم پررنگ باشد رشد و توسعه و بالندگی را به همراه خواهد داشت.

 

این خبر تکمیل می شود...

۲۲ دی ۱۴۰۰ ۲۰:۱۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان |

تعاون هرمزگان

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید