اخبار

با اهدای بسته‌های مواد غذایی ؛ بانک توسعه تعاون هرمزگان به یاری زلزله‌زدگان شتافت

با اهدای بسته‌های مواد غذایی ؛ بانک توسعه تعاون هرمزگان به یاری زلزله‌زدگان شتافت
بانک توسعه تعاون استان هرمزگان به منظور کمک به زلزله زدگان بخش فین صد بسته مواد غذایی برای اهدا به زلزله زدگان تحویل هلال احمر استان هرمزگان داد.
به گزارش روابط عمومی بانک توسعه تعاون  هرمزگان؛ مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان در این زمینه گفت: با بررسی های انجام شده صد بسته مواد غذایی که مورد نیاز افراد ساکن در مناطق زلزله زده استان هرمزگان بودند تهیه شد. 
 
سید عنایت خداکرم پور افزود: این بسته‌ها شامل آب معدنی، تن ماهی، رب گوجه فرنگی، عدس، لوبیا، نخود، سویا، ماکارونی و قند می باشد که ارزش هر بسته 2 میلیون و ۸۰۰ هزار ریال می باشد. 
 
خداکرم پور اظهار داشت: بانک توسعه تعاون یک بانک دولتی است که همیشه در فعالیت‌های عام المنفعه و اجرای مسئولیت های اجتماعی پیش قدم بوده و در حد امکان سعی کرده است به این وظیفه و مسئولیت عمل کند. 
 
وی خاطرنشان‌کرد این دومین مورد از کمک بانک توسعه تعاون در استان هرمزگان برای آسیب‌دیدگان از بلایای طبیعی است که اهدا می شود. 
 
وی عنوان کرد: با توجه به این که هلال احمر در مناطق زلزله زده حضور داشته و در همه عرصه ها پیش قدم و پیشتاز بوده است توزیع این بسته ها را به آنها واگذار کرده ایم تا به دست افراد نیازمند برسد.
 
خداکرم پور یادآور شد: مجموعه بانک توسعه تعاون همواره قدردان زحمات کارکنان هلال احمر می‌باشد چرا که خدمات زیادی به هم وطنان و در مواقع ضروری ارائه می کند و ما امیدواریم دیگر شاهد چنین حوادثی در کشور نباشیم. 
 
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان نیز در این زمینه گفت: از همه افراد به خصوص کارکنان بانک توسعه تعاون که برای کاهش رنج ها و دغدغه های مردم قدم های خیری برمی‌دارند تقدیر می کنم. 
 
مختار سلحشور افزود: بانک توسعه تعاون نشان داده است که در شرایط سخت همواره در کنار مردم بوده و خود را همراه مردم می‌داند و این نشان دهنده مردمی و دلسوز بودن مدیران آن است. 
 
سلحشور عنوان کرد: بانک ها وظایف مشخص و محدودیت های دارند اما حضور در چنین برنامه ها و مشارکت در کمک رسانی به افراد حادثه دیده ستودنی است. 
 
وی اظهار داشت: در این زلزله ۲۰ هزار خانوار تحت تاثیر قرار گرفتند و از همان ابتدای وقوع این حادثه، هلال احمر در کنار این خانواده ها قرار گرفت و با اسکان اضطراری سعی کرد بخشی از آلام مردم را کاهش دهد.
 
وی خاطرنشان کرد: از همان ابتدای وقوع زلزله دستگاه‌ها و بنگاه‌های مختلفی برای کمک به مردم ورود کردند که این امر باعث شد از دغدغه‌های مردم آسیب‌دیده کاسته شود. 
 
وی عنوان کرد: هلال احمر این مسیر را باز گذاشته است تا افراد و نهادهایی که تمایل دارند به آسیب دیدگان کمک کنند در کنار جمعیت هلال احمر قرار گیرند. 
 
مدیرعامل جمعیت هلال احمر هرمزگان ادامه داد: استان هرمزگان یک استان حادثه خیز است و نیاز است که ما همیشه برای وقوع حوادث آمادگی لازم را داشته باشیم.
 
سلحشور در پایان خاطرنشان کرد: اگر در بحران‌ها در کنار هم باشیم می توانیم در کمترین زمان این بحرانها را مدیریت کرده و آسیب‌های وارد شده را کاهش دهیم و آرامش را به جامعه برگردانیم.
۲۶ آذر ۱۴۰۰ ۰۵:۲۰
روابط عمومی بانک توسعه تعاون استان هرمزگان |

تعاون هرمزگان

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید