اخبار

در چهارمین نشست کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم مطرح شد:

موازی کاری، چالش اصلی نظام اداری است

موازی کاری، چالش اصلی نظام اداری است
چهارمین نشست کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم با حضور سرپرست معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال و مدیرکل دفتر بازرسی ، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، "محمود کریمی بیرانوند " با تاکید بر حذف موازی کاری ها در سیستم اداری اظهار داشت: موازی کاری، چالش اصلی نظام اداری است.
 
وی افزود : نقشه راه اجرایی برنامه های کمیته سلامت اداری به زودی طراحی و اجرا می شود.
کریمی بیرانوند با تاکید بر اجرای قانون حقوق شهروندی بیان کرد : مصادیق عینی حقوق متقابل مردم و دستگاه تعیین شود.
در این نشست سرپرست معاونت توسعه کارآفرینی خواستار تهیه گزارش قابلیت های ابلاغی کمیته، میزان سطح ورود کمیته به مسایل مرتبط، نسبت کمیته با دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات و گزارش اجرای مصوبات شد.
 
"مهری طالبی دارستانی "، مدیر کل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات و دبیر این کمیته نیز، پیرامون مهمترین اقدامات کمیته ، دستاوردهای آن طی دو سال اخیر و چالش های موجود در پیشبرد اهداف پیش بینی شده و همچنین مستندات قانونی تشکیل کمیته و وظایف آن توضیح داد.
 
تعیین مصادیق حقوق متقابل مردم و دستگاه، بازنگری شاخص های سنجش سلامت اداری حوزه ها با توجه به مأموریت ها و تکالیف جدید دولت، بازبینی ساختار کمیته از مهمترین مصوبات این جلسه به شمار می  رود.
۹ آذر ۱۴۰۰ ۱۹:۱۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید