اخبار

مدیرعامل بانک رفاه کارگران:

تسهیلات بلندمدت و با نرخ مناسب در اختیار زلزله‌زدگان هرمزگانی قرار می‌گیرد

تسهیلات بلندمدت و با نرخ مناسب در اختیار زلزله‌زدگان هرمزگانی قرار می‌گیرد
لله گانی گفت: در مرحله بعد؛ تسهیلات با نرخ مناسب و مدت زمان بلندمدت در اختیار زلزله زدگان قرار می گیرد تا ساخت و ساز به سرعت انجام شود و مردم از این شرایط نامناسب خارج شوند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی هرمزگان‌، اسماعیل لله گانی مدیرعامل بانک رفاه کارگران در حاشیه بازدید از مناطق زلزله زده استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار ما اظهارکرد: بنا بر دستور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی مبنی بر استقرار قرارگاه های مردمی در مناطق زلزله زده استان، در این منطقه حضور یافتیم.

مدیرعامل بانک رفاه کارگران افزود: در بازدید از مناطق زلزله زده استان هرمزگان شاهد حجم بالای خسارت در این مناطق هستیم و وظیفه خود می دانیم که به مردم این منطقه کمک کنیم.

لله گانی ادامه داد: مقرر شد در مرحله نخست، کمک ها در قالب تامین اقلام ضروری مورد نیاز زلزله زدگان از قبیل سرویس های بهداشتی، حمام، پتو، اقلام خوراکی تهیه گردد که بانک رفاه کارگران در این زمینه همکاری می کند و این اقلام هرچه سریع تر تهیه و در اختیار مردم آسیب دیده از زلزله قرار خواهد گرفت.

وی اضافه کرد: در مرحله بعد؛ تسهیلات با نرخ مناسب و مدت زمان بلندمدت در اختیار زلزله زدگان قرار می گیرد تا ساخت و ساز به سرعت انجام شود و مردم از این شرایط نامناسب خارج شوند.

مدیرعامل بانک رفاه کارگران خاطر نشان کرد: بانک رفاه کارگران، احداث یک باب مدرسه را در منطقه زلزله زده استان هرمزگان تقبل کرده که این وعده، عملیاتی خواهد شد.
۱ آذر ۱۴۰۰ ۲۰:۳۷

تعاون هرمزگان

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید