اخبار

حمایت از طرح های خلاق و نوآور از طریق پرداخت تسهیلات کم بهره/۱۲طرح نوآور در شهرستان پارسیان شناسایی شده اند

حمایت از طرح های خلاق و نوآور از طریق پرداخت تسهیلات کم بهره/۱۲طرح نوآور در شهرستان پارسیان شناسایی شده اند
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان پارسیان با بیان اینکه آر طرح های خلاق و نوآور در شهرستان پارسیان حمایت می شود از شناسایی و معرفی ۱۲ طرح نوآورانه به بانک جهت دریافت تسهیلات خبرداد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان، ادریس دهدار رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان پارسیان اظهارداشت: بر اساس تفاهمنامه منعقده فی مابین وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با صندوق کار آفرینی امید به کسب و کارها و طرح های نوآور و خلاق متناسب با نوع فعالیت و نیازهای آن ها تا سقف 5 میلیارد ریال تسهیلات کم بهره پرداخت خواهد شد.

 

وی افزود: شهرستان پارسیان از معدود شهرستان هایی است که همزمان از ظرفیت های قابل قبولی در حوزه کشاورزی، صنعت و شیلات برای سرمایه گذاری برخوردار است و نیز محل تلاقی سه استان می باشد که می تواند به عنوان قطب صنعت گردشگری در منطقه عمل کند و به دلیل تنوع و گستردگی این حوزه ها، استفاده و کاربردی کردن ایده‌های خلاق، می‌تواند راه‌ گشای توسعه آن باشد.

 

 

دهدار بیان کرد: متقاضیانی که قصد ایجاد و راه اندازی کسب و کارهای خلاق و نوآور دارند میتوانند برای دریافت تسهیلات به اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان واحد اشتغال مراجعه  کنند و نسبت به تکمیل فرم های مربوطه اقدام نمایند.

 

مدیر اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی پارسیان خاطرنشان کرد:  تاکنون تعداد 12 طرح خلاق و نوآور به ارزش50 میلیارد ریال در شهرستان پارسیان مورد شناسایی و بررسی قرار گرفته اند و هم اکنون در مرحله پرداخت تسهیلات  قرار دارند. 

 

انتهای پیام/
۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۱۱:۲۳
روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی هرمزگان |

تعاون هرمزگان

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید