اخبار

دومین جلسه هم اندیشی روسای انجمن های هیات ورزش کارگری استان هرمزگان برگزار شد

آمار جذب کارگران به ورزش در هرمزگان ۵/۳ درصد است

دومین جلسه هم اندیشی روسای انجمن های هیات ورزش کارگری استان هرمزگان برگزار شد
رئیس هیأت ورزش کارگری هرمزگان گفت: آمار جذب کارگران به ورزش در حال حاضر ۵/۳ درصد است که می بایست تا پایان سال جاری و با همت و تلاش مضاعف تمامی دست اندرکاران هیأت ورزش کارگری استان، این آمار حداقل به ۹ درصد افزایش یابد.
به گزارش روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان هرمزگان، فرشید اوسپید در این جلسه ضمن گرامیداشت فرارسیدن یوم الله سیزده آبان یادآور حماسه آفرینی ها و ایثارگری ها؛ از روسای فعال انجمن های ورزشی و تلاش آنان در شرایط کرونایی قدردانی کرد.
 
 رئیس هیات ورزش کارگری استان هرمزگان اظهار داشت: آمار جذب کارگران به ورزش در حال حاضر ۵/۳ درصد می‌باشد که می بایست تا پایان سال جاری و با همت و تلاش مضاعف تمامی دست اندر کاران هیات ورزش کارگری استان این آمار حداقل به ۹ درصد افزایش یابد. 
 
وی در ادامه افزود: با همه گیر شدن ویروس کویید ۱۹ ورزش کشور و استان هرمزگان دو سال خیلی سخت را پشت سر گذاشت که خوشبختانه با واکسیناسیونی که در سراسر کشور انجام شد مجددا شاهد از سرگیری رویدادهای ورزشی در سطح کشور هستیم و مسابقات یکی پس از دیگری در حال اجرا می باشد.
 
در ادامه این جلسه محمد تقی جلیلی بهابادی مدیر صندوق بازنشستگی استان نیز گفت: انجمن ورزش بازنشستگان از شهریور ماه سال جاری شروع بکار کرده است و در همان ابتدای کار با همکاری انجمن شطرنج موفق به برگزاری یک دوره مسابقه آنلاین شدیم.
 
وی استعداد یابی و فعال کردن ورزش شهرستان ها را از دیگر برنامه های انجمن بازنشستگان دانست و اضافه کرد: در تلاش هستیم با تشکیل بانک اطلاعات ورزشکاران بازنشسته کشوری در شهرستان ها زمینه فعالیت و خدمات دهی در حوزه ورزش به بازنشستگان به تمامی نقاط استان گسترش یابد.
 
در ادامه این جلسه، روسای انجمن های ورزشی نسبت به ارایه نقطه نظرات خود پیرامون توسعه ورزش شهرستانها، همگانی کردن ورزش در رشته‌های مختلف و میزبانی مسابقات پرداختند.
۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۰۱:۵۴
روابط عمومی هیات ورزش کارگری هرمزگان |

تعاون هرمزگان

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید