اخبار

دیدار مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان با خانواده شهید نیروی انتظامی

دیدار مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان با خانواده شهید نیروی انتظامی
همزمان با هفته نیروی انتظامی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان با حضور در خانه یکی از شهدای نیروی انتظامی با خانواده شهید والا مقام حیدری دیدار کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان دکتر هادی ابراهیمی ظهر امروز در معیت سرهنگ علیرضا گزمه معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان هرمزگان و جمعی از مسئولین انتظامی  و مدیران و معاونین اداره کل در منزل شهید علی اصغر حیدری حضور پیدا کرده و با خانواده این شهید بالا مقام دیدار کرد. 
هادی ابراهیمی در این مراسم اظهارداشت: امروزه اهمیت کار نیروی انتظامی بر هیچ کس پوشیده نیست و همه ما به واسطه ی تلاش های این نهاد خدوم در امنیت به سر می بریم.
وی افزود: همه ما وام دار و مدیون شهدا هستیم و باید به هر نحوی که می توانیم در جهت زنده نگه داشتن یاد و خاطره آن ها که به زعم رهبری معزز کمتر از شهادت نیست گام برداریم.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان بیان‌کرد: همانطور که شهدا برای تامین امنیت و آسایش فرزندان ما جان عزیزشان را فدا کردند ما نیز وظیفه داریم به قدر وسعمان با خدمت رسانی درست ابزار رفاه فرزندان و خانواده های شهدا و همه مردم را تامین کنیم.
وی خاطرنشان کرد: امروز در این مکان حضور پیدا کرده ایم‌ که غبار منزل شهید را توتیای چشمان خود کنیم و بگوییم همیشه قدردان نیروی خدوم و مظلوم انتظامی و شهدای گرانقدر آن هستیم.
گفتنی است مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان در پایان با اهدای لوح و هدایایی از خانواده شهید علی اصغر حیدری تجلیل کرد. 
انتهای پیام/
۲۰ مهر ۱۴۰۰ ۱۹:۴۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید