اخبار

پیام تبریک مدیرکل تعاون ،کار ور فاه اجتماعی هرمزگان به مناسبت حلول ماه ربیع الاول

پیام تبریک مدیرکل تعاون ،کار ور فاه اجتماعی هرمزگان به مناسبت حلول ماه ربیع الاول
دکتر هادی ابراهیمی مدیر کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان در پیامی فرارسیدن ماه ربیع‌ الاول را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار ‌‌و رفاه اجتماعی هرمزگان؛ متن این پیام به شرح زیر است:

 

بسم الله النور

حلول ماه ربیع الاول، ماه جشن و سرور اهل البیت(ع) و ماه شکفتن جوانه های تبسم بر چهره دوستداران امامت و ولایت، بر تمامی مسلمانان جهان به ویژه  همکاران گرامی مجموعه تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان و‌جامعه کار ‌تلاش تبریک و تهنیت باد.

بی شک بهار ماه ها ربیع الاول است؛ چرا که آثار رحمت الهی و ذخایر برکات خداوندی در این ماه پدیدار می‏ شود و انوار جمال الهی بر زمین و زمینیان می‏ تابد.

در این ماه شریف و پر خیر و برکت شاهد وقایع مهمی هستیم. حادثه تاریخی لیله المبیت، هجرت رسول گرامی اسلام از مکه به مدینه و از همه فرخنده تر ولادت آخرین پیام آور نور و رحمت، حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفى(ص) و امام جعفر صادق علیه السلام  و هفته وحدت و آغاز امامت و ولایت امام مهدی (عجل الله تعالی فرجه الشریف) مناسبت های گرانقدری هستند که روح و جان عاشقان و دلباختگان خاندان عصمت و طهارت(ع) را طراوت و جانی تازه می بخشند و کام جان مسلمانان را شیرین می کنند و بی تردید این ایام فرخنده فرصت گرانقدری برای ایجاد وحدت و مودت میان همه مسلمانان و پیروان این شریعت آسمانی است.

اینجانب این ایام فرخنده را به تمامی مسلمانان به ویژه همکاران عزیزم تبریک عرض نموده و از خداوند منان برای ملت شریف ایران اسلامی سربلندی و موفقیت روزافزون مسئلت مینمایم.

هادی ابراهیمی

مدیر کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان

۱۵ مهر ۱۴۰۰ ۲۰:۰۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید