اخبار

کارگران شهرستان حاجی آباد واکسینه می شوند

کارگران شهرستان حاجی آباد واکسینه می شوند
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی حاجی آباد از واکسینه شدن کارگران ۱۶ واحد تولیدی، خدماتی و توزیعی این شهرستان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان حاجی آباد؛ سعید نیکویی با اعلام این خبر افزود: با پیگیری اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مساعدت فرمانداری و با همکاری مرکز بهداشت این شهرستان، با مراجعه تیم سیار روزانه ۲ واحد تولیدی در محل کارگاه خود واکسن دریافت می کنند. 

 

سعید نیکویی رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان هدف از اجرای این طرح را تسهیل و تسریع به واکسیناسیون کارگران شهرستان عنوان کرد.
 
وی با بیان اینکه مهمترین کار در شرایط حاد کرونا صیانت از نیروی انسانی با رعایت همه اصول و پروتکل های بهداشتی و فراهم کردن شرایط کار از طریق واکسیناسیون برای واحد های تولیدی، خدماتی و توزیعی شهرستان است گفت: با اجرای این طرح گام خوبی در برابر سالم سازی جامعه کار و تلاش شهرستان در برابر بیماری کرونا برداشته شده است.
 
سعید نیکویی افزود: این طرح تا واکسیناسیون کامل کارگران شهرستان ادامه دارد و روزانه ۲ تیم سیار با مراجعه به کارگاههای شهرستان به واکسیناسیون کارگران اقدام میکنند.
۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۲:۲۱
روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی حاجی آباد |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید