اخبار

امام جمعه سیریک:

نگاه مدیران آموزش فنی و حرفه ای باید تحول گرا باشد

نگاه مدیران آموزش فنی و حرفه ای باید تحول گرا باشد
حجت الاسلام و المسلمین سالاری امام جمعه شهرستان سیریک از کلاس های آموزش فنی و حرفه ای شهرستان سیریک بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای هرمزگان ، امام جمعه شهرستان سیریک با اشاره به نقش و جایگاه مهم فنی و حرفه ای در ایجاد بسترهای مهم مهارت افزایی و اشتغالزایی گفت : مهارتهای فنی و حرفه‌ای، به عنوان یکی از اجزاء مهم نظام آموزشی کشور و یکی از متصدیان اصلی تربیت نیروی انسانی ماهر و متخصص در سطح تکنسین است.

حجت الاسلام و المسلمین سالاری با بیان اینکه نگاه مدیران فنی و حرفه ای استان باید نسبت به مردم شهرستان سیریک تحولگرا باشد ؛ افزود:انتظارات از سازمان آموزش فنی و حرفه ای بعنوان یک دستگاه مولد که در راس ایجاد بسترهای مهارت زا برای رونق اشتغال و کسب و کار ایجاد شده بسیار بیشتر است و امید است مدیران استانی نگاه مهربان تری معطوف جوانان و ساحل نشینان خطه مکران نمایند.

امام جمعه شهرستان سیریک اضافه کرد : تربیت نیروی انسانی ماهر، فعال، خلاق و منطبق بر نیازهای واقعی بازار کار شهرستان سیریک باید در مرکز آموزش فنی و حرفه احیا و شکوفا شود تا زمینه بروز استعدادهای افراد کارآفرین در شهرستان به معنای واقعی عملی شود.

، مدیر هنرستان فنی و حرفه ای بندر سیریک، یحیی زاده رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان میناب و مربیان مرکز آموزش فنی و حرفه شهرستان سیریک امام جمعه شهرستان را همراهی کردند.

۵ مهر ۱۴۰۰ ۲۳:۵۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید