اخبار

پانزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش در استان هرمزگان برگزار می شود

پانزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم  ویژه جامعه کار و تلاش در استان هرمزگان برگزار می شود
مدیر اجتماعی اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی هرمزگان از برگزاری پانزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش استان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان،‌ کیامرث برخورداری مدیر اجتماعی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان هرمزگان با اعلام این خبر اظهارداشت: پانزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش استان (کارگران و خانواده های ایشان که شامل همسر و فرزندانی که سن آن ها بین 18 تا 25 سال است ) در راستای بسط و گسترش معارف اسلامی و فرهنگ قرآنی با همکاری سازمان اوقاف و امور خیریه استان در پنج رشته قرائت (تحقیق)، مفاهیم جلد 25 تفسیر نمونه، حفظ 20 جزء و حفظ 10 جزء و حفظ کل قرآن کریم در دهم مهر ماه سال جاری برگزار می شود.
 
وی افزود: برای شرکت در این دوره از مسابقات صرف داشتن دفترچه بیمه تامین اجتماعی ملاک نیست و کارگران باید دارای قرارداد کاری مشمول قانون کار باشند.
 
مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان تصریح کرد: حضور نفرات اول مرحله کشوری رشته های قرائت و حفظ کل کلیه دوره های پیشین در آن رشته ممنوع است و نفرات اول رشته های حفظ 20  جز و 10 جز دوره های پیشین تنها اجازه شرکت در رشته های بالاتر حفظ را خواهند داشت.
 
برخورداری با بیان اینکه همه رشته ها در دو بخش برادران و خواهران برگزار می شود تاکید کرد: علاقه مندان می توانند برای شرکت در این دوره از مسابقات از تاریخ 07/06/1400 تا 01/07/1400 به اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان محل سکونت خود مراجعه نمایند.
 
وی خاطرنشان کرد: چنانچه تعداد شرکت کنندگان در این دوره از مسابقات بیشتر از حد نصاب تعیین شده در پروتکل های بهداشتی باشد، مسابقات به صورت مجازی برگزار خواهد شد.
 
انتهای پیام/
۲۴ شهریور ۱۴۰۰ ۰۶:۵۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید