اخبار

پیام تسلیت مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان به مناسبت رحلت امام خمینی (ره) و قیام 15 خرداد

پیام تسلیت مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان به مناسبت رحلت امام خمینی (ره) و قیام 15 خرداد
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان هرمزگان، همزمان با سالگرد عروج ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و قیام خونین 15خرداد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر و امام خمینی(ره) در پیامی این مناسبتها را تسلیت گفت.
ماه خرداد در تاریخ پرفراز و نشیب ملت شریف ایران همواره یادآور ایامی پرحادثه و خاص بوده است. 14 خرداد ماه، یادآورعروج ملکوتی رهبر و معمار بزرگ انقلاب اسلامی است. نام امام خمینی (ره) نه تنها برای ملت ایران بلکه برای تمامی ملتهای آزاده و حق طلب جهان، پیام آور صلح، دوستی، محبت، خردورزی و ستم ستیزی است. از سوی دیگر، پانزدهم خرداد نیز یادآور پایمردی ها و دلاوری های آزادمردانی است که از قدرتهای پوشالی نهراسیدند و با نثار خون خویش نقطه عطفی در مبارزات مردم ایران علیه نظام ستم شاهی به وجود آوردند.
اینجانب سالگرد بزرگداشت رحلت جانگداز امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و شهادت مردانی از جنس ایثار و شهامت را در فاجعه قیام خونین ۱۵ خرداد، تسلیت عرض نموده و امید است با پاسداری از آرمانهای والای امام امت و ادامه راه شهدای انقلاب، تحت لوای فرامین مقام معظم رهبری و اجرای برنامه های مدبرانه دولت تدبیر و امید در جهت اعتلای نظام اسلامی و سرافرازی و سربلندی ایران بیش از پیش تلاش کنیم.
۱۴ خرداد ۱۴۰۰ ۰۰:۴۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید