اخبار

ضرورت توانمندسازی شغلی نیروی انسانی جوامع محلی مکران با استفاده از آموزش های فنی و حرفه ای

ضرورت  توانمندسازی شغلی نیروی انسانی جوامع محلی مکران با استفاده از آموزش های فنی و حرفه ای
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان با اشاره به اینکه توسعه سواحل مکران از پروژه های ملی و جز برنامه های وزارتخانه است، گفت: توانمندسازی شغلی نیروی انسانی جوامع محلی با استفاده از ظرفیت آموزش های فنی و حرفه ای ضرورت دارد.
هادی ابراهیمی در دومین نشست شورای هماهنگی مدیران دستگاههای اجرایی زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان که به میزبانی بانک توسعه تعاون و با دستور کار بررسی مشکلات و چالش های سواحل مکران برگزار شد، افزود: اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان باید نیازهای آموزشی منطقه را بررسی و شناسایی کند و متناسب با نیازها، آموزش های نیروی انسانی را اولویت بندی کند.
 
وی در ادامه با توجه به تاکید مقام عالی وزارت در خصوص پرهیز از هر گونه تبلیغات له یا علیه کاندیداهای انتخابات، اظهارداشت: مدیران دستگاههای عضو و کارکنان مجموعه ها نباید از امکانات دولتی جهت تبلیغات انتخاباتی استفاده کنند.
 
ابراهیمی به حضور پرشور مردم در انتخابات تاکید واضافه کرد: روابط عمومی دستگاههای زیرمجموعه و مدیران با توجه به اقدامات و عملکردهایی که جهت ارائه خدمات به مردم انجام شده، اطلاع رسانی های لازم را داشته باشند که این امر خود زمینه ساز مشارکت حداکثری مردم در عرصه انتخابات است.
 
در این نشست مدیران عضو متناسب با ظرفیت ها و وظایف مجموعه خود در خصوص مشکلات و چالش های توسعه سواحل مکران، بحث و تبادل نظر کردند.
 
۱۳ خرداد ۱۴۰۰ ۱۵:۳۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید