اخبار

به همت اداره کل تعاون و کار و سازمان بسیج کارگری هرمزگان

توزیع 5 هزار بسته معیشتی بین کارگران

توزیع 5 هزار بسته معیشتی بین کارگران
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: با همکاری این اداره کل و سازمان بسیج کارگران و کارخانجات هرمزگان و مشارکت صنایع استان، 5 هزار بسته معیشتی بین کارگران توزیع شد.
هادی ابراهیمی در حاشیه برگزاری هشتمین مرحله رزمایش کمک های مومنانه که سردار سالاری فرمانده سپاه امام سجاد علیه السلام نیز حضور داشت، افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا و با هدف کمک به سلامت کارگران ساختمانی در مقابل این ویروس همچنین 2 هزار بسته اقلام بهداشتی در هفته کارگر بین کارگران ساختمانی بندرعباس توزیع شد.
 
وی اضافه کرد: در هفته کارگر با همکاری خانه کارگر کارت های هدیه و کارت خرید در اختیار کارگران فصلی و سایر کارگران قرار داده شد.
 
 ابراهیمی اظهارداشت: با هدف ارج نهادن به خدمات ارزنده کارگران، تقویت روحیه کار جمعی و خودباوری و  اهتمام به ارتقاء کیفیت تولید در هفته کارگر برنامه های متنوعی  برگزار می شود و امسال نیز با توجه به شیوع ویروس کرونا برنامه های مختلفی از جمله برگزاری جشنواره امتنان از کارگران، گروه کار و واحد نمونه، دیدار با خانواده معظم شهدای کارگر، عطرافشانی گلزار شهدا، توزیع بسته های سلامت بین کارگران، دیدار نمایندگان تشکلهای کارگری و کارفرمایی با نماینده ولی فقیه در هرمزگان، برگزاری رزمایش همدلی در سطح استان با رعایت پروتکل های بهداشتی در استان برگزار شد.
 
در این آیین سردار سالاری فرمانده سپاه امام سجاد علیه السلام از افرادی که در انجام کمک های مومنانه در هفته کارکر همکاری داشتند، تقدیر کرد. 
۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۹:۱۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید