اخبار

برگزاری ششمین جلسه کارگروه اشتغال حاجی آباد

ششمین نشست کارگروه اشتغال شهرستان حاجی آباد با حضور معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار و اعضای کارگروه برگزار شد.

در این نشست، معاون برنامه  ریزی و امور عمرانی فرماندار حاجی آباد گفت: ایجاد اشتغال و اولویت بکارگیری با افراد بومی در دستور کار تمام کارگروههای اشتغال است و تمام شرکتها و موسساتی که در شهرستان فعالیت دارند باید از نیروی بومی استفاده کنند.

 بهنام کریمی افزود: بیمه کارگران شاغل در کارگاههای مشمول قانون کار شهرستان یکی از مسایل بسیار مهم است و تمامی دستگاههای متولی باید با حساسیت زیاد پیگیر این موضوع باشند.

وی اظهارداشت: با راه اندازی سایت گلخانه ای در دو راهی دهستان شاهد اشتغال خوبی در شهرستان خواهیم بود.

دبیر کارگروه اشتغال شهرستان به سیاست های فعال بازار کار اشاره و اضافه کرد: سیاست های بازار کار مبنی بر اجرای طرح کارورزی دانش آموختگان دانشگاهی عامل مهم برای افزایش انگیزه کارآفرینی و اشتغال در میان فارغ التحصیلان دانشگاهی و مراکز عالی است و بر همین اساس مهارت و تجربه آنها با توجه به رشته مورد علاقه ای دارند، تقویت می شود و بر همین اساس سرمایه های انسانی توانمندی جذب بازار کار خواهند شد.

سعید نیکویی افزود: وجود افراد توانمند وفنی در بازار کار و حوزه اشتغال بازدهی مطلوبی در افزایش تولید توسعه حوزه صنعت شهرستان دارد.

وی تاکید کرد: تمام دستگاههای اجرایی باید تلاش بیشتری برای تحقق سهمیه 1500 نفری شهرستان داشته باشند. 

۱۷ دی ۱۳۹۹ ۰۹:۵۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید