اخبار

در راستای حمایت و توسعه کسب و کارهای اینترنتی

شتاب دهنده "ویرا" در مرکز پارک علم و فناوری هرمزگان افتتاح شد

شتاب دهنده "ویرا" در مرکز پارک علم و فناوری هرمزگان افتتاح شد
در راستای توسعه کسب و کارهای نوین و اینترنتی، شتاب دهنده "ویرا" با حضور مدیرکل تعاون و کار هرمزگان و رئیس مرکز پارک علم و فناوری هرمزگان در این مرکز و در مجموعه ای تحفه افتتاح شد.
مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان در حاشیه افتتاح این شتاب دهنده گفت: امروزه نقش شتاب دهنده ها در کسب و کارهای دیجیتال اهمیت زیادی دارد و باید زمینه و زیرساخت های کارآفرینی جدید را فراهم کرد.
وی اظهارداشت: سهم استان از کسب و کارهای نوین را با ایجاد شتاب دهنده ها باید  افزایش داد تا بتوان در حوزه های مختلف کسب و کار، زنجیره را تکمیل کرد.
بنیانگذار مجموعه ای تحفه، با اشاره به خلا موجود در زمینه آموزش استارتاپ ها در حوزه هایی نظیر بازاریابی، برنامه نویسی، امور حقوقی و .. در استان هرمزگان، افتتاح شتاب دهنده ویرا را گامی مهم در راستای پر کردن این خلا ذکر کرد.
احسان رشید به معرفی خدمات مجموعه ای تحفه، از جمله وبسایت جامع فروش سوغات و صنایع دستی کشور و همچنین پکیج های ویژه استان هرمزگان اشاره و اضافه کرد: تیم ما متشکل از متخصصان آی‌تی، گرافیک و فروش است که سوغات استان های کشور که دارای یک محصول معروف هستند را شناسایی و در سایت قرار داده اند و کوشیده ایم باکیفیت‌ترین و اصیل‌ترین تحفه‌ها و سوغاتی‌ های کشور را به دست دوستداران آن سوغات در اقصی‌نقاط کشور برسانیم.
 
 
 
 
۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۶:۲۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید