اخبار

مدیرکل تعاون و کار هرمزگان:

مهلت ثبت نام در طرح ملی توسعه مشاغل خانگی هرمزگان تمدید شد

مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: مهلت ثبت نام در طرح ملی توسعه مشاغل خانگی استان تا 5 آبان ماه سال تمدید شد و علاقمندان باید در زمان تنظیم در سامانه inhb.ir اقدام به ثبت نام کنند.

" هادی ابراهیمی" با بیان اینکه سهمیه استان در اجرای طرح ملی توسعه مشاغل خانگی 2 هزار و 300 نفر اضافه شده است ، افزود: این طرح با کارفرمایی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و جهاد دانشگاهی به عنوان نهاد توسعه در استان 31 کشور و به منظور کمک به شما رونق اقتصاد خانوار و تحقق شعار سال و جایزه توسعه مشاغل خانگی در اقتصاد کشور اجرا می شود.

وی اظهار داشت: این طرح در سه فاز شناسایی ، اولویت بندی مزیت ها ، فعالیت ها و پتانسیل های مربوط به درمان در زمینه مشاغل خانگی در استان در راستای توانمندسازی متقاضیان و اتصال به بازار طراحی شده است.

دارا بودن 18 سال تمام ، استان بومی محل ثبت نام ، عدم اشتغال تمام وقت و عدم بیمه کارفرمایی از شرایط متقاضیان جهت ثبت نام در این طرح است.

مهمترین ویژگی طرح ملی توسعه مشاغل خانگی ، توجه به بازار یا همان تولید مبتلا به بازار و توانمندسازی متقاضیان و کاهش وابستگی به وام است.

توجه به تجارت الکترونیک و فروش محصولات الکترونیکی ، بازنگری در رشته های قبلی مشاغل خانگی ، توجه به رشته های نوین و همچنین توجه به نقش و جایگاه در صورت عدم اجرای پیشرفته جهانی آزمایش دانشگاه ها در برنامه های پزشکی و قانونی دیگر ، از دیگر ویژگی های مشخص شده در اجرای این طرح است.

۲۲ مهر ۱۳۹۹ ۱۳:۵۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید