اخبار

انتخاب تعاونی «گندم طلایی بهده»پارسیان به عنوان تعاونی برتر کشور

رئیس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی پارسیان از انتخاب تعاونی «گندم طلایی بهده» به عنوان تعاونی برتر کشور در سال 99 خبر داد و برتری این شرکت تعاونی در جشنواره تعاونی های برتر کشوری را افتخار شهرستان دانست.
"ادریس دهدار" در حاشیه دیدار با تعاونی های برتر و فعال شهرستان پارسیان با اشاره به مزیت‌های تعاونی اظهار کرد: تعاونی، رزق و روزی مردم را افزایش می دهد و بر اقتصاد و معیشت مردم اثر گذار است، همچنین تقویت تعاونی ها می تواند زمینه ساز توسعه شهرستان باشد.
وی در ادامه با بیان اینکه تعاونی ها می‌توانند در برگیرنده آحاد مردم جامعه باشند، از حمایت سرمایه گذارانی که قصد سرمایه گذاری در شهرستان پارسیان را دارند خبر داد و افزود: تمام تلاش و اولویت ما، استفاده از سرمایه‌گذاران بومی است و پشتیبان تعاونی های بومی هستیم که بتوانیم به آنها خدمات ارائه دهیم.
دهدار گفت: بیشترین بخشی که در شرایط کنونی می‌تواند به ما کمک کند تعاون است که قادرند بستر مناسبی برای امنیت و آرامش و ایجاد اقتصاد پایدار برای مردم باشند.
دهدار افزود: شهرستان پارسیان از قابلیت‌ها و پتانسیل‌های بی‌نظیری در بخش‌های مختلف برخوردار است و ظرفیت تبدیل به شهر پایلوت کشور در زمینه ایجاد اشتغال به واسطه مشاغل خرد را برخوردار است که تحقق این امر نیازمند برنامه ریزی منسجم تمامی مسئولان است.
دهدار تاکید کرد: هدفگذاری های بخش تعاون باید مبتنی بر واقعیت باشد و بدون شک هدفگذاری های صحیح می تواند منجر به رشد حوزه تعاون شود که خوشبختانه در این شهرستان با انجام هدفگیری های دقیق، اتفاقات بسیار خوبی در حوزه های گوناگون تعاونی صورت گرفته است.
۲۳ شهریور ۱۳۹۹ ۰۷:۵۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید