اخبار

ایجاد دفاتر مشاوره شغلی و کارآفرینی راهی جهت توسعه کسب و کار و اشتغال پایدار

رئیس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان پارسیان گفت: با پیگیری های انجام شده و هماهنگی بخش خصوصی، مرکز مشاوره شغلی و کارآفرینی در این شهرستان راه اندازی می شود.
دهدار به مناسبت گرامیداشت هفته کارآفرینی و مهارت در دیدار با امام جمعه و فرماندار شهرستان  افزود: یکی از عوامل موثر در اشتغال جوانان ظرفیت سنجی، احصاء شغل و نیاز سنجی بازار است که با ایجاد این مرکز و استفاده از کارشناسان ماهر امکان راهنمایی و مشاوره شغلی برای شهروندان جهت استفاده از ظرفیت ها و آموزش فنی و حرفه ای متناسب با بازار کار شهرستان فراهم خواهد شد.
امام جمعه شهرستان در این دیدار ضمن قدردانی از متولیان امر آموزش و اشتغال در شهرستان اظهار داشت: موضوع آموزش و کسب مهارت از جمله مواردی هست که دارای اهمیت فراوان در جامعه است و در دین اسلام نیز به دفعات بر آن تاکید شده هست.
وی کسب روزی حلال و ایجاد شغل را داشتن  مهارت  عنوان و اضافه کرد: جوانان ما زمانی می توانند کسب و کار مناسبی داشته باشند که برای آن شغل مهارت و آموزش دیده باشند.  
رضاپور فرماندار پارسیان نیز آموزش های مهارتی را راهکاری موثر در راستای ترویج اشتغال ذکر کرد و گفت: ارتقای بهره وری و افزایش کیفیت در تولید با نیروی انسانی ماهر و کارآزموده محقق می شود.
 
۷ اَمرداد ۱۳۹۹ ۲۰:۴۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید