اخبار

شفاف سازی مهمترین اصل در ارائه خدمات است

معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با همکاری موسسه کار و تأمین اجتماعی، دومین نشست تخصصی با محوریت فرهنگ سازمانی، شفافیت و توانمندسازی را با حضور کلیه معاونین، مدیران و همکاران ستادی، اجرایی و سازمانهای تابعه در محل سالن 17 شهریور برگزار کرد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، فیاض زاهد مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این نشست ضمن بیان نظریاتی در خصوص معنای زندگی، پژوهش را پویش دائمی به نقطه جدید دانست و با بیان داستانی از ابوسعید ابوالخیر افزود: هر فرد در هر جایی که قرار دارد اگر یک قدم به سمت جلو حرکت کند کلیه مشکلات حل خواهد شد.

در این نشست نصراله بازوند معاون توسعه مدیریت و منابع با بیان دیدگاهها و نقطه نظرات معاونت توسعه مدیریت و منابع همسو با محورهای اصلی برنامه های مقام عالی وزارت، به ارائه توضیحاتی در خصوص موضوعات نشست پرداخت.

معاون توسعه مدیریت و منابع چشم انداز این معاونت را ایجاد سازمانی یادگیرنده با نیروهای خلاق، مسئولیت پذیر و پاسخگو عنوان نمود.

وی افزود: شفاف سازی مهم ترین اصل در ارائه خدمات است که کلیه حوزه های زیرمجموعه این معاونت تلاش در جهت عملیاتی سازی آن دارند.

محمدرضا سپهری رییس موسسه کار و تامین اجتماعی مقوله فرهنگ را متکی بر باورهای عمیق جامعه دانست که آموختنی است و آموخته می شود.

رئیس موسسه کار و تأمین اجتماعی همچنین بیان کرد که فرهنگ سازمانی الگویی از مفروضات، ارزش ها و هنجارهای مشترکی است که فعالیت ها و عملیات سازمان را تشکیل می دهد و موجب تفکیک سازمانها از یکدیگر می شود.

روح الله حمیدی مطلق نیز نقطه مقابل برنامه ریزی را نظم نوینی دانست که مبتنی بر ایده پروری و خلاقیت شکل می گیرد.

مدیر آموزش پژوهشکده سیاستگذاری دانشگاه شریف افزود: حل مسائل در بستری از خلاقیت و نوآوری های عملیاتی محقق می شود.

در ادامه این نشست تخصصی که همزمان با هفته پژوهش برگزار شد، از دکتر محمدرضا سپهری به پاس سالها تلاش و مطالعه در باب تحقیق و پژوهش به عنوان رئیس موسسه کار و تأمین اجتماعی تجلیل و قدردانی شد.

همچنین از جمعی از صاحبان ایده در طرح بیستاک توسعه منابع انسانی تقدیر به عمل آمد.

 

۸ دی ۱۳۹۷ ۱۲:۱۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید