اخبار

دکتر ربیعی: ایجاد کارگاه های کوچک برای اشتغال آفرینی مورد توجه قرار گیرد

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: ایجاد کارگاه های کوچک برای اشتغال آفرینی مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، ربیعی در جلسه کارگروه اشتغال شهرستان آبدانان با اشاره به مشکلات موجود درمانی در مناطق مختلف ، گفت: در بخش کشاورزی به ویژه گیاهان دارویی حمایت های لازم را انجام خواهیم داد.

وی  افزود: اشتغال با ایجاد کارخانه بزرگ نمی تواند افراد زیادی را مشغول به کار کند اما با کارگاه های کوچک زودبازده می توان چند برابر این ظرفیت را ایجاد کرد.

نماینده دهلران، آبدانان، دره شهر و بدره در مجلس شورای اسلامی در این جلسه گفت: مهمترین خواسته مردم آبدانان ایجاد درمانگاه تامین اجتماعی است.

شادمهر کاظم زاده در جلسه مشترک شورای اداری و کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان آبدانان با حضور دکتر ربیعی، گفت: مهمترین خواسته مردم منطقه ایجاد درمانگاه تامین اجتماعی با توجه به بعد مسافت ۱۶۰ کیلومتری از مرکز استان است.
وی افزود: اعطاء تسهیلات کم بهره به متقاضیان بخش های صنایع دستی و تولیدی می تواند گام مهمی در ارتقاء معیشت مردم داشته باشد.

مجید عسگری فرماندار آبدانان، در این نشست ضمن اشاره به پتاسیل های موجود شهرستان برای سرمایه گذاری، خواستار توجه به مبحث اشتغالزایی، تمدید وام های خشکسالی و برقراری حق مغفول مانده منطقه مرزی شد و گفت: وضعیت معیشت مردم به گونه ای است که ایجاد درمانگاه تامین اجتماعی  ضروری است.

 

 

۱۸ فروردین ۱۳۹۷ ۰۸:۱۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید