Loading
Loading
Loading
روز ارتباطات و روابط عمومی،یادمان مسیر دانایی و اعتماد مردمی است
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پیامی به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی، این روز را یادمان مسیر دانایی،آگاهی ، اعتماد مردمی و تقویت انگیزه های جمعی عنوان کرد.
بسیج همگانی برای تغییر فرهنگ اشتغال در استان هرمزگان
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی هرمزگان با تاکید بر ضرورت تغییر فرهنگ اشتغال در استان گفت: ظرفیت ها و پتانسیل موجود در استان ضرورت تغییر فرهنگ اشتغال را دو چندان کرده است.
صنایع و کارفرمایان حق جذب نیروی غیر بومی ندارند / آموزش نیروی تحصیلکرده متخصص مورد نیاز استان مهمترین اولویت مجموعه وزارت
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی هرمزگان با اشاره به برنامه های دولت سیزدهم و وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی و حمایت قاطع استاندار در جذب نیروهای بومی در صنایع استان گفت: مهمترین دغدغه جوانان تحصیلکرده استان جذب در صنایع است که این مهم با حمایت قاطع استاندار و طبق برنامه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی به عنوان مهمترین اولویت جهت آموزش نیروهای بومی در دستور کار قرار دارد.
انتصاب مجتبی معین وزیری به سمت مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی هرمزگان
حجت الله عبدالملکی وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی با صدور حکمی؛ مجتبی معین وزیری را به سمت مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی هرمزگان منصوب کرد.
« قبلی صفحه ۱ از ۳ ۲ ۳ بعدی »
کارگران نیروی محرکه چرخ تولید و اقتصاد کشور هستند
فرماندار خمیر گفت: کارگران نیروی محرکه چرخ تولید و اقتصاد کشور هستند و نقش آنان در چرخه تولید و اقتصاد کشور مهم و حیاتی است.
[ تعداد بازدید : ۴۰ ]
تجلیل از کارگران شهرستان رودان
طی مراسمی به مناسبت روز کارگر از ۷۴ نفر کارگران برگزیده شهرستان رودان تجلیل شد.
[ تعداد بازدید : ۶۰ ]
توسعه ورزش کارگری به رشد اجتماعی منجر می شود
رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان سیریک گفت : بمناسبت هفته کار و کارگر یک دوره مسابقه ورزشی دارت ویژه جامعه کارگری با همکاری اداره ورزش و جوانان در شهرستان سیریک برگزار شد.
[ تعداد بازدید : ۳۹ ]
دیدار رئیس اداره شهرستان و منتخبین جامعه کارگری با امام جمعه حاجی آباد
به مناسبت هفته کارگر، رئیس اداره تعاون،کار و‌رفاه اجتماعی و منتخبین جامعه کارگری با امام جمعه شهرستان حاجی آباد دیدار کرد.
[ تعداد بازدید : ۱۱۰ ]
« قبلی صفحه ۱ از ۳ ۲ ۳ بعدی »
رسته‌های پر کشش شغلی در استان هرمزگان شناسایی شده است
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای هرمزگان در دیدار با نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه شهرستان‌های این استان گفت: رسته های شغلی پر کشش هرمزگان در بخش‌های مختلف شناسایی شده است که می‌توان آن‌ها را در سه دسته کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت تقسیم‌بندی کرد.
[ تعداد بازدید : ۸۲ ]
نمایشگاه فرصت های شغلی مهارت محور کم سرمایه بر دربندرعباس افتتاح شد
نمایشگاه فرصت های شغلی مهارت محور کم سرمایه بردر راستای ترویج مهارت آموزی با هدف ایجاد اشتغال با حضور استاندار هرمزگان مدیرکل تعاون کار ‌و رفاه اجتماعی استان، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای وجمعی از مسوولان استان در بندرعباس افتتاح شد.
[ تعداد بازدید : ۹۶ ]
« قبلی ۱ ۲ صفحه ۳ از ۳ بعدی »

پیوندهای مرتبط


 


 

 

 


 


 

 
 

پرتال امام خمینی(ره)

 

۶۶


 

مقام معظم رهبری

 

پایگاه اطلاع رسانی دولت


دفتر هیئت دولت 1