هفته دولت گرامی باد
 
انتخابات 1400   
Loading
Loading
Loading
اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی هرمزگان عنوان مدیریت سبز را دریافت کرد
مدیرکل تعاون،کار ورفاه اجتماعی هرمزگان گفت: این اداره کل در راستای رعایت دستورالعمل ها و آموزش کارکنان، موفق به کسب گواهینامه پسماند مدیریت سبز در سال 99 شد.
نیازمند خلق سرمایه اجتماعی در کنار سیاست ورزی اخلاق مدار هستیم
وزیر تعاون،کار و رفاه و اجتماعی در پیامی توییتری تحقق وعده سیاسی و اقتصادی را نیازمند خلق سرمایه اجتماعی در کنار سیاست ورزی اخلاق مدار عنوان کرد.
تضییع حق سلامت، دستیابی به عدالت اجتماعی و کار شایسته را به خطر می اندازد
وزیر تعاون،کار و رفاه ا اجتماعی گفت : تضییع حق سلامت به هر دلیلی می‌تواند در دستیابی به اهداف توسعه پایدار ، عدالت اجتماعی و کار شایسته را به خطر بیاندازد.
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر از افزایش ۲۵ درصدی مستمری های مستمری بگیران این صندوق خبر داد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان هرمزگان، همزمان با سالگرد عروج ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و قیام خونین 15خرداد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر و امام خمینی(ره) در پیامی این مناسبتها را تسلیت گفت.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان با اشاره به اینکه توسعه سواحل مکران از پروژه های ملی و جز برنامه های وزارتخانه است، گفت: توانمندسازی شغلی نیروی انسانی جوامع محلی با استفاده از ظرفیت آموزش های فنی و حرفه ای ضرورت دارد.
به منظور حفظ و نگهداری میراث کشور در زمینه های مربوط به کار برای نسل های فعلی و آیندگان ، گسترش فرهنگ کار و آشنایی نوجوانان و جوانان با دنیای کار و مشاغل ،مکان ویژه ای برای این موزه اختصاص یافت.
لایحه رتبه بندی مربیان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور تقدیم دولت شد
محمد شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، طی مکاتبه ای با اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور، «لایحه رتبه بندی مربیان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور» را برای تصویب تقدیم دولت کرد.
وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی توییتری با بیان اینکه مستمری مصوب سال جاری برای سه میلیون و سیصد هزار خانوار تحت پوشش سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام واریز شد از افزایش۱/۷ تا ۲/۸ برابری نسبت به سال۹۹ به حساب مددجویان خبر داد.
[ تعداد بازدید : ۲۴ ]
وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی پس از اعلام اسامی نامزدهای ریاست جمهوری از سوی شورای نگهبان، در بیانیه ای ضمن قدردانی از همه گروه ها، افراد و تشکل ها به خاطر حمایت از وی،ورود به کارزار انتخاباتی را در راستای ایجاد فضای گفتگو،مدارا و گشایش افق های جدید در حل مسائل مدیریتی عنوان کرد
[ تعداد بازدید : ۱۳ ]
معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با همکاری موسسه کار و تأمین اجتماعی، دومین نشست تخصصی با محوریت فرهنگ سازمانی، شفافیت و توانمندسازی را با حضور کلیه معاونین، مدیران و همکاران ستادی، اجرایی و سازمانهای تابعه در محل سالن 17 شهریور برگزار کرد.
[ تعداد بازدید : ۳۶۰ ]
طی حکمی از سوی محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، " وحید قبادی دانا" به عنوان معاون وزیر و رییس سازمان بهزیستی کشور منصوب شد .
[ تعداد بازدید : ۴۰۴ ]
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: همه شاخص‌ها به ما نشان می‌دهند که باید در ایلام برای کاهش نابرابری تلاش بیشتری کنیم.
[ تعداد بازدید : ۴۹۵ ]

پیوندهای مرتبط

 

پرتال امام خمینی(ره)

 

مقام معظم رهبری

 

ریاست جمهوری

 

دفتر هیئت دولت 1

 

پایگاه اطلاع رسانی دولت

 

معاون اول رییس جمهور

تعاون،کار و رفاه اجتماعی هرمزگان در شبکه های اجتماعی:

شبکه های اجتماعی