اطلاعیه بیمه بیکاری
Loading
Loading
Loading
برگزاری دوره های آموزش مجازی ویزه تعاونگران هرمزگان
مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان از برگزاری دوره های آموزش مجازی ویژه تعاونگران استان با همکاری صدا و سیمای مرکز خلیج فارس و جهاد دانشگاهی خبر داد.
در راستای کمک به توسعه و گسترش فضای بهداشتی از جمله ایجاد و را ه اندازی خانه های بهداشت کارگری و واحد همیار کارکنان, اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان و شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان، تفاهم نامه همکاری امضاء کردند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: این اداره کل با همکاری صدا و سیمای مرکز خلیج فارس در تولید و پخش برنامه های آموزشی ویژه تعاونی ها بعنوان استان پیشرو است.
بررسی مشکلات واحدهای تعاونی های مسکن مهر بندرعباس
مدیرکل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی هرمزگان به منظور بررسی برخی مشکلات تعاونی های مسکن مهر واقع در سطح شهر بندرعباس از نزدیک در جریان مسائل این پروژه ها قرار گرفت.
مدیرکل اشتغال اتباع خارجی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از آغاز فرایند اجرایی صدور، تمدید و تجدید پروانه کار موقت ( کارت کار) اتباع افغانستانی ویژه دارندگان کارت آمایش 15 و مشمولین طرح اقامت از پنجم مرداد ماه جاری خبر داد.
منصوری گفت: بر اساس آخرین آمارها، تعداد ۵۰۳ هزار واحد تاکنون در سامانه کارا ثبت نام کرده اند. از این تعداد ۲۹۰ هزار پرونده و ۶۵۵ هزار نفر اشتغال را شامل می شود که توسط ۱۳ دستگاه اجرایی بررسی شده و ۱۰۲ هزار و ۴۲۹ میلیارد ریال تسهیلات را در برمی گیرد.
فرمانده بسیج کارگران و کارخانجات سپاه امام سجاد (ع) از رزمایش همدلی و کمک های مومنانه هادی ابراهیمی مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان با اهدای لوح سپاس تقدیر کرد.
انتصاب مدیرکل تعاون و کار هرمزگان بعنوان رییس شورای قشر سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه امام سجاد(ع) استان
در حکمی از سوی فرمانده بسیج کارگران و کارخانجات سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان، "هادی ابراهیمی" بعنوان رییس شورای قشر سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه امام سجاد (ع) استان منصوب شد.
معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با همکاری موسسه کار و تأمین اجتماعی، دومین نشست تخصصی با محوریت فرهنگ سازمانی، شفافیت و توانمندسازی را با حضور کلیه معاونین، مدیران و همکاران ستادی، اجرایی و سازمانهای تابعه در محل سالن 17 شهریور برگزار کرد.
[ تعداد بازدید : ۱۵۱ ]
طی حکمی از سوی محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، " وحید قبادی دانا" به عنوان معاون وزیر و رییس سازمان بهزیستی کشور منصوب شد .
[ تعداد بازدید : ۱۵۹ ]
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: همه شاخص‌ها به ما نشان می‌دهند که باید در ایلام برای کاهش نابرابری تلاش بیشتری کنیم.
[ تعداد بازدید : ۲۹۴ ]
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: ایجاد کارگاه های کوچک برای اشتغال آفرینی مورد توجه قرار گیرد.
[ تعداد بازدید : ۲۵۷ ]
معاون امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: رتبه ایران در شاخص های کسب و کار در چهار سال اخیر 32 رتبه بهبود یافته و افق برنامه ریزی مناسب برای بنگاه ها با بهبود فضای کسب و کار به وجود آمده است.
[ تعداد بازدید : ۳۹۶ ]
مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان گفت: " نشست تخصصی برنامه های توسعه اشتغال کشور" به میزبانی استان هرمزگان، با حضور "منصوری" معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار ورفاه اجتماعی، مدیران کل حوزه اشتغال وزارتخانه و مدیران حوزه اشتغال ادارات تعاون، کار ورفاه اجتماعی استانهای کشور در جزیره قشم برگزار می شود.
[ تعداد بازدید : ۱۱۴ ]
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تصویب 3 قانون حمایت از معلولان در جلسه امروز 8 آبان ماه هیات دولت خبر داد.
[ تعداد بازدید : ۱۱۳ ]
مدیر روابط کار اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان گفت: در نیمه اول امسال 695پرونده افراد شاغل در کارهای سخت و زیان آور برای بهره مندی از قانون بازنشستگی پیش از موعد مورد رسیدگی قرار گرفت.
[ تعداد بازدید : ۷۷ ]
مدیرکل تأمین‌اجتماعی هرمزگان گفت: تا ابتدای مهرماه سال‌جاری، 55 درصد از جمعیت یک و نیم میلیون نفری استان هرمزگان زیر ‌پوشش چتر امیدآفرین تأمین‌اجتماعی قرار گرفته اند.
[ تعداد بازدید : ۵۷۷ ]
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای گفت: این سازمان برنامه ویژه ای برای مناطق آزاد و ویژه اقتصادی تدوین کرده است و همکاری در زمینه آموزش های مهارتی و توسعه کارآفرینی در این مناطق شتاب می گیرد.
[ تعداد بازدید : ۵۲۰ ]

پیوندهای مرتبط

 

پرتال امام خمینی(ره)

 

مقام معظم رهبری

 

ریاست جمهوری

 

دفتر هیئت دولت 1

 

پایگاه اطلاع رسانی دولت

 

معاون اول رییس جمهور